• EN
 •    
پرداخت هزینه‌های درمانی بازنشستگان تامین اجتماعی حداکثر تا ۲۰ روز
تامین اجتماعی

پرداخت هزینه‌های درمانی بازنشستگان تامین اجتماعی حداکثر تا ۲۰ روز

مدیر عامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ گفت: بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی که به مراکز درمانی طرف قرارداد و غیرطرف قرارداد(به صورت آزاد) این بیمه مراجعه می‌کنند، هزینه‌های درمان را حداکثر ۲۰ روز بعد از ارائه اسناد و مدارک پزشکی به شعب و دفاتر نمایندگی دریافت خواهند کرد. این در حالی است که طبق قرارداد منعقد شده با کانون عالی بازنشستگان کشور این شرکت، تا 30 روز فرصت دارد هزینه های درمانی را پرداخت کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ دکتر افشین مقصودی روز سه‌شنبه 7 مرداد ماه در نشست هم‌اندیشی با روسای کانون‌های بازنشستگی استان اصفهان، گفت: شرکت آتیه‌سازان حافظ با تحت پوشش قرار دادن بیش از ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار بیمه‌شده، یکی از بزرگترین ارائه‌کنندگان خدمت درمان در بین شرکت‌های بیمه‌ای است و  با افتخار به شرکای اجتماعی خود بخصوص بازنشستگان تامین اجتماعی در زمینه بیمه تکمیلی درمان، خدمات متنوعی در بخش سرپایی و بستری ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه ایجاد تعامل با کانون‌های بازنشستگی برای رفع مشکلات بیمه‌شدگان از مهمترین برنامه‌های بیمه آتیه‌سازان حافظ است، افزود: برگزاری جلسه با کانون‌های بازنشستگی با هدف بررسی مسائل و مشکلات و دریافت نظرات کانون‌ها به ویژه در زمینه دریافت خدمات درمانی، از جمله برنامه‌هایی است که هر ماه  انجام می‌شود و خوشبختانه این نظرات پس از  بررسی کارشناسی در تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های این شرکت لحاظ خواهد شد.

مدیر عامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ در پاسخ به انتقاد یکی از اعضای کانون بازنشستگان اصفهان نسبت به عملکرد کانون عالی بازنشستگان کشور در خصوص انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان، اظهار داشت: بنده معتقدم تلاش‌ها و  زحمات اعضای هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان و دیگر کانون‌های بازنشستگی در استان‌ها در زمینه بیمه تکمیلی درمان، خالصانه و در جهت منافع و حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده است. در طی این مدت بنده شاهدم که بیشترین توجه و پیگیری‌ها از سوی آقای بیات به عنوان رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی به خصوص در زمینه صدور معرفی‌نامه آنلاین برای بیمه‌شدگان انجام شده است. فراموش نکنیم کانون‌ها و آتیه‌سازان حافظ در کنار یکدیگر هستند و قطعاٌ در شرایط کنونی به رغم سختی‌ها با همکاری و همدلی می‌توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

در این جلسه برخی از روسای کانون‌های بازنشستگی استان اصفهان در خصوص راه‌اندازی دفاتر بیمه در تعدای از شهرستان‌ها، تسریع در پرداخت هزینه‌های درمان، صدور معرفی‌نامه آنلاین در مراکز درمانی و بیمارستان‌های طرف قرارداد در استان اصفهان، مشکلات و مسائل خود را مطرح کردند که در این خصوص دکتر مقصودی مدیر عامل شرکت بیمه آتیه‌‌سازان حافظ پس از بررسی نظرات اعضا دستوراتی را  درخصوص ایجاد دفاتر نمایندگی و صدور معرفی‌نامه آنلاین برای مستمری‌بگیران استان اصفهان صادر کرد.

انتهای پیام./


ارسال دیدگاه

دستورالعمل ها

پیوست 1
پیوست 1
پیوست 1
راهنمای خودمراقبتی و بهبود ایمنی در برابر ویروس کرونا، بر اساس اصول بهداشتی، پزشکی رایج و آموزه‌های طب ایرانی
 1. صفحات وب سایت به سرعت بارگذاری می شود؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 2. آیا اطلاعات موجود در وب سایت بروز می باشد؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 3. آیا اطلاعات مورد نظرتان با کمترین زمان و کمترین ابهام پیدا می شود؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 4. نظرتان در مورد طراحی قالب وب سایت چگونه است؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 5. وب سایت آتیه سازان حافظ برطرف کننده اطلاعات مورد نیاز شما در خصوص خدمات بیمه تکمیلی می باشد؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 6. اطلاعات جامع و کافی در خصوص شرکت بیمه آتیه سازان حافظ در وب سایت موجود است؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 7. وب سایت شرکت دارای سازماندهی خوبی است؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 8. در وب سایت اطلاعات تماس مانند آدرس ایمیل، شماره تماس ها و غیره وجود دارد؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 9. دسترسی به فرم های کاربردی را چگونه ارزیابی می کنید؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 10. معرفی و دسترسی به بخش های وب سایت شرکت بیمه آتیه سازان حافظ را چگونه ارزیابی میکنید؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 11. در صورت تمایل , نظرات و پیشنهادات خود را درج نمایید.