• EN
  •    
دکتر محمد مهدی ناصحی:
همکاری سازمان و آتیه سازان حافظ میتواند موجب رضایتمندی حداکثری بیمه شدگان شود
مدیرعامل بیمه سلامت

دکتر محمد مهدی ناصحی: همکاری سازمان و آتیه سازان حافظ میتواند موجب رضایتمندی حداکثری بیمه شدگان شود

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، دکتر افشین مقصودی ضمن خوشامدگویی به مدعوین، گزارشی از عملکرد شرکت در سال 1399 ارائه نمود و بیان کرد: سرمایه شرکت در سال 99 افزایش یافته و هم اکنون آتیه سازان جزء 7 یا 8 امین شرکت بیمه ای معتبر از لحاظ سرمایه در سطح ایران است.

وی افزود: مهمترین هدف شرکت در سال گذشته و سال جاری، تکریم ارباب رجود بوده که در راستای این هدف، تعداد پرسنل پاسخگو در مرکز ارتباط با مشتریان را به سه برابر افزایش داده ایم. همچنین طی نظرسنجی صورت گرفته از بیمه شدگانی که برای ارائه خدمت به مراکز درمانی طرف قرارداد یا شعب ما مراجعه نموده اند، مرکز ارتباط مشتریان و روابط عمومی شرکت با تمام بیمه شدگانی که اعلام نارضایتی کرده اند، تماس و دلیل نارضایتی آنها را جویا شده و اطلاع رسانی های لازم را انجام داده است.

مقصودی گفت: یکی از عوامل مهم در جلب رضایت بیمه شدگان، پرداخت هزینه های تا سقف 500 هزارتومان طی 24 الی 48 است که این پرداخت ها شامل 74 درصد از بیمه شدگان می باشد. مدیرعامل شرکت آتیه سازان گفت: زمان پرداخت معوقات مراکز درمانی طرف قرارداد ، به نسبت اوایل سال99 به 3 الی 4 ماه کاهش پیدا کرد. همچنین بیش از %70 از مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت به بیمه شدگان خدمت آنلاین ارائه می نمایند.

مقصودی افزود: آتیه سازان در حال انجام خدماتی به منظور خروج از وضعیت تک محصولی است که شامل ارائه خدمت به روستائیان به صورت پایلوت در استان های هرمزگان، خوزستان و همچنین اجرایی نمودن بیمه تکمیلی اصناف در سال 99 است.

مقصودی افزود: آتیه سازان در حال انجام خدماتی به منظور خروج از وضعیت تک محصولی است که شامل ارائه خدمت به روستائیان به صورت پایلوت در استان های هرمزگان، خوزستان و همچنین اجرایی نمودن بیمه تکمیلی اصناف در سال 99 است.

در حال حاضر استان های مانند مازندران،کرمانشاه و ... برای ارائه خدمت بیمه اکمل به استان های قبلی اضافه شده و اقدامات لازم در راستای پوشش بیمه اکمل در سراسر ایران، اجرایی شده است. فعالیت های مهمی نیز در خصوص اجرایی شدن بیمه تکمیلی انفرادی در حال انجام است. همچنین اقدامات موثری در راستای رفع مشکلات نرم افزاری شده است.

دکتر ناصحی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: در شرایط کنونی، همه گیری کرونا باعث افزایش فشار هزینه بر روی شرکت های بیمه ای می¬گردد. در این راستا اجرای طرح بیمه روستایی و بیمه اصناف میتواند کمکی بر تامین هزینه های تحمیلی بر آتیه سازان حافظ باشد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: یکپارچه شدن روند ارائه خدمت به بیمه شدگان می تواند دغدغه بیمه شدگان را نسبت به ارائه مدارک به صورت کاغذی کم کرده و موجب رضایتمندی بیمه شدگان شود. در این راستا سازمان بیمه سلامت نیز در حال انجام اقداماتی در خصوص پشتیانی از شرکت آتیه سازان حافظ است.

ناصحی افزود: در سطح کشور، هیچ بیمه مکمل درمانی جز آتیه سازان حافظ نمیتواند خدمات گسترده و کاملی در حوزه بیمه درمان به بیمه شدگان ارائه نماید.

وی گفت: در6 ماهه آخر سال 1399 و سه ماهه اول سال 1400 رشد چشمگیری در خصوص الکترونیکی شدن نسخ داشته ایم و امیدواریم تا بتوانیم طی زمان مقرر، به صورت 100%به تمام بیمه شدگان ارائه خدمت نماییم.

ناصحی گفت: بالای 95 درصد بیمه شدگان ما از خدمات سرپایی و کمتر از 5 درصد نیز از خدمات بستری استفاده می کنند. سازمان بیمه سلامت در نظر دارد با برنامه هایی که در دستور کار دارد، پرداخت هزینه-ها از جیب مردم کم شود و بیشتر پرداختی ها از جیب سازمان صورت پذیرد. امیدواریم طی بسته های حمایتی که در دستور کار داریم، از بیمه شدگان حمایت بیشتری کنیم تا آنها بتوانند در مراکز دولتی و غیردولتی، از خدمات بیشتری نسبت به قبل استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان سلامت افزود: در پی آن هستیم که با رایزنی با شورای عالی بیمه، آتیه سازان به عنوان نماینده بیمه تکمیلی در جلسات حضور پیدا نموده و برای خرید راهبردی نیز با وزارت بهداشت در حال رایزنی هستیم.

در پایان دکتر ناصحی و هیئت همراه از ساختمان و همکاران ستاد بازدید کرد.


انتهای پیام./


ارسال دیدگاه

پیوندها