• EN
 •    
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت:
بیمه سلامت آماده پوشش صد درصدی هزینه بیماری‌های خاص و صعب العلاج است
هزینه ی بیماری های خاص

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت برای پرداخت صد درصد هزینه‌های بیماری‌های خاص و صعب العلاج آمادگی دارد، زیرا این بیماری‌ها منجر به ایجاد مشکلات فراوانی برای خانواده‌های بیمه شدگان می‌شود و برای پوشش هزینه‌های مربوط به این بیماری‌ها، برنامه‌های مناسبی داریم تا بیمه شدگان هنگام بیماری آرامش داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ به نقل از خبرنگار پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت، محمد مهدی ناصحی در مراسم بزرگداشت هفته بیمه سلامت که با حضور وزیر بهداشت و مدیران عامل سابق این سازمان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی برگزار شد، افزود: سازمان بیمه سلامت به عنوان یکی از بزرگترین سازمان‌های بیمه گر پایه، پشتیبان نظام سلامت محسوب می‌شود و بیش از ۴۲ میلیون نفر در کشور تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند. این سازمان خدمات خود را در ۵ صندوق به بیمه شدگان ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: در دو سال گذشته یکی از اقدامات مهم ملی که نسخه نویسی الکترونیک است را با همه مشکلاتی که وجود داشت، اجرا کردیم و در برخی استان‌ها این برنامه نزدیک به صد درصد در بخش دولتی و خصوصی اجرایی شد. همکاری پزشکان و مردم برای اجرای این طرح بسیار مناسب بوده است.

ناصحی بیان کرد: این نگاه که می‌توانیم با بازبینی فرآیندها و به روز کردن آنها، مصارف و منابع را ساماندهی کنیم تا در جهت صحیح به هدف برسد، در سازمان بیمه سلامت وجود دارد. گستره وسیع جغرافیایی تحت پوشش خدمات بیمه سلامت قرار دارد. سال گذشته خدمات مربوط به اتیسم تحت پوشش سازمان بیمه سلامت قرار گرفت. مجوز پوشش بیمه‌ای برای خدمات توانبخشی نیز اخذ شده است.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت افزود: ماهانه ۴۸۰ هزار میلیارد تومان برای نسخه الکترونیکی پرداخت می‌شود و پرداختی‌های مربوط به نسخه الکترونیک به روز است. وی اظهار کرد: نگاه سازمان بیمه سلامت استفاده از تمام ظرفیت جامعه پزشکی با حمایت انجمن‌ها و سازمان نظام پزشکی است. همچنین نگاه اصلی ما این است که مردم کمترین پرداخت را از جیب داشته باشند. پیشنهاد ما این است که بخشی از بیمه پایه را با بیمه مکمل تلفیق کنیم. همچنین سازمان‌های حمایتی می‌توانند به کمک ما بیایند تا بخشی از هزینه‌ها را پوشش بدهند.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: امیدواریم با جمع همدلی که در وزارت بهداشت و وزارت رفاه وجود دارد و همچنین شعار رییس جمهوری مبنی بر کاهش ۵۰ درصدی پرداخت از جیب مردم، باید در این مسیر قدم برداریم تا فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر این‌ که بیماران در زمان بیماری فقط درد بیماری را داشته باشند، محقق شود.

انتهای پیام./


ارسال دیدگاه

دستورالعمل ها

پیوست 1
پیوست 1
پیوست 1
راهنمای خودمراقبتی و بهبود ایمنی در برابر ویروس کرونا، بر اساس اصول بهداشتی، پزشکی رایج و آموزه‌های طب ایرانی
 1. صفحات وب سایت به سرعت بارگذاری می شود؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 2. آیا اطلاعات موجود در وب سایت بروز می باشد؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 3. آیا اطلاعات مورد نظرتان با کمترین زمان و کمترین ابهام پیدا می شود؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 4. نظرتان در مورد طراحی قالب وب سایت چگونه است؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 5. وب سایت آتیه سازان حافظ برطرف کننده اطلاعات مورد نیاز شما در خصوص خدمات بیمه تکمیلی می باشد؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 6. اطلاعات جامع و کافی در خصوص شرکت بیمه آتیه سازان حافظ در وب سایت موجود است؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 7. وب سایت شرکت دارای سازماندهی خوبی است؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 8. در وب سایت اطلاعات تماس مانند آدرس ایمیل، شماره تماس ها و غیره وجود دارد؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 9. دسترسی به فرم های کاربردی را چگونه ارزیابی می کنید؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 10. معرفی و دسترسی به بخش های وب سایت شرکت بیمه آتیه سازان حافظ را چگونه ارزیابی میکنید؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 11. در صورت تمایل , نظرات و پیشنهادات خود را درج نمایید.